EMGO - SWITCH H/BAR RIGHT HONDA - 21060346
45,36incl. BTW
45,36incl. BTW

45,36incl. BTW
| Type | Stuur |
|---|---|
| Klemgebieddiameter metrisch | 22 mm |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Diameter Klemgebied | 22 mm (7/8”) |
| Montagepositie | Rechts |
| Productnaam | Schakelaar Assemblage |
|---|---|
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Merk | EMGO |
| Klemgebied diameter imperial | 7/8" |
