K&S TECHNOLOGIES - SWITCH MONENTARY 7/8 - 21060553
29,49incl. BTW
29,49incl. BTW

29,49incl. BTW
| Type | Momentair |
|---|---|
| Klemgebieddiameter metrisch | 22 mm |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Aantal Schakelposities | 2-Positie |
| Diameter Klemgebied | 22 mm (7/8”) |
| Schakelaar Normale Stand | Open |
| Voor Merk | Universeel |
| Diameter | 35 mm (1-3/8") |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Productnaam | Schakelaar |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Rood |
| Stuks | Elk |
| Merk | K&S TECHNOLOGIES |
| Klemgebied diameter imperial | 7/8" |
