THOR - BACKPACK THOR VARSITY BK/CORAL - 35170563
39,87incl. BTW
39,87incl. BTW

39,87incl. BTW
| Merk | THOR |
|---|---|
| Dieptemetriek | 43,18 cm |
| Rijstijl | Fiets , Off-Road , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Height Imperial | 9" |
| Metrische Hoogte | 22,86 cm |
| Diepte | 43,18 cm (17") |
| Hoogte | 22,86 cm (9") |
| Breedte Imperial | 14" |
| Breedte (Metrisch) | 35,5 cm |
| Breedte | 35,5 cm (14") |
|---|---|
| Kenmerken | Interne Laptopsleeve |
| Model | Varsity |
| Materiaal | Polyester |
| Productnaam | Rugzak |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Rood , Wit |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Diepte Imperiaal | 17" |
