K & N - AIR FILTER CARE KIT BLACK - 36100071
20,99incl. BTW
20,99incl. BTW

20,99incl. BTW
| Type | Luchtfilter |
|---|---|
| Metrische Oliecontainer Grootte | 237 ml |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Containergrootte Metrisch | 355 ml |
| Imperiale containergrootte | 12 US fl oz. |
| Kit Bevat | Reiniger |
| Oil Dispenser Type | Bottle |
| Type Dispenser | Fles |
|---|---|
| Oliecontainer Grootte | 237 ml (8 US fl oz.) |
| Containergrootte | 355 ml (12 US fl oz.) |
| Verpakking | 12 per doos, verkocht per stuk |
| Productnaam | Verzorgingskit |
| Stuks | Kit |
| Merk | K & N |
| Oliecontainergrootte Imperial | 8 Amerikaanse vloeizuides |
