TECMATE - CHARGER CORD EYELET O1 EA - 38070159
12,05incl. BTW
12,05incl. BTW

12,05incl. BTW
| Type | Batterij |
|---|---|
| Lengte kabel | 508 mm |
| Rijstijl | Straat |
| Cable Length | 508 mm (20") |
| Type Voedingsaansluiting | 1/4" Terminaloog , SAE Stekker , Gefuseerd |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Volt | 12 V |
| Voor Merk | Universeel |
|---|---|
| Model | OptiMaat |
| Productnaam | Aansluitleiding |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Merk | TECMATE |
| Kabel Lengte Imperiaal | 20" |
