TECMATE - CHARGER Y-SPLIT FUSED O5 - 38070166
20,12incl. BTW
20,12incl. BTW

20,12incl. BTW
| Type | Acculader |
|---|---|
| Lengte kabel | 51 cm |
| Rijstijl | UTV , Off-Road , ATV , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport , Sneeuw , Watervaartuig |
| Cable Length | 51 cm (20") |
| Type Voedingsaansluiting | SAE Stekker , Gefuseerd |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Volt | 12 V |
| Voor Merk | Universeel |
|---|---|
| Model | OptiMaat |
| Productnaam | Y-Splitter |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Merk | TECMATE |
| Kabel Lengte Imperiaal | 20" |
