TECMATE - ADAPTER SAE CHARGER/TM O7 - 38070167
10,03incl. BTW
10,03incl. BTW

10,03incl. BTW
| Type | Acculader |
|---|---|
| Lengte kabel | 24 cm |
| Rijstijl | UTV , Off-Road , ATV , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport , Sneeuw , Watervaartuig |
| Cable Length | 24 cm (9-1/2") |
| Type Voedingsaansluiting | SAE Stekker , KET Plug |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Volt | 12 V |
| Voor Merk | Universeel |
|---|---|
| Model | OptiMaat |
| Productnaam | Adapter |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Rood , Wit |
| Stuks | Elk |
| Merk | TECMATE |
| Kabel Lengte Imperiaal | 9-1/2" |
