TECMATE - ADAPTER TM CHARGER/SAEO17 - 38070168
10,03incl. BTW
10,03incl. BTW

10,03incl. BTW
| Type | Acculader |
|---|---|
| Lengte kabel | 15 cm |
| Rijstijl | UTV , Off-Road , ATV , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport , Sneeuw , Watervaartuig |
| Cable Length | 15 cm (6") |
| Type Voedingsaansluiting | SAE Stekker , KET Plug |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Volt | 12 V |
| Voor Merk | Universeel |
|---|---|
| Model | OptiMaat |
| Productnaam | Adapter |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Wit |
| Stuks | Elk |
| Merk | TECMATE |
| Kabel Lengte Imperiaal | 6' |
