TECMATE - AUX DIN PANEL SPRING O18 - 38070170
25,16incl. BTW
25,16incl. BTW

25,16incl. BTW
| Type | DIN |
|---|---|
| Lengte kabel | 101,5 cm |
| Cable Length | 101,5 cm (40") |
| Type Voedingsaansluiting | 1/4" Terminaloog , SAE Stekker , DIN-aansluiting (Metaal) , Veer SAE Aansluiting |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Volt | 12 V |
| Ampère | 5 A |
| Voor Merk | Universeel |
|---|---|
| Model | OptiMaat |
| Productnaam | Voedingspoort |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Set |
| Merk | TECMATE |
| Kabel Lengte Imperiaal | 40" |
