TECMATE - CHARGER CBL EURO DIN O9 - 38070171
24,15incl. BTW
24,15incl. BTW

24,15incl. BTW
| Type | Acculader |
|---|---|
| Lengte kabel | 122 cm |
| Rijstijl | UTV , Off-Road , ATV , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport , Sneeuw , Watervaartuig |
| Cable Length | 122 cm (48") |
| Type Voedingsaansluiting | SAE Stekker , DIN Stekker |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Volt | 12 V |
| Voor Merk | Universeel |
|---|---|
| Model | OptiMaat |
| Productnaam | Adapter |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Merk | TECMATE |
| Kabel Lengte Imperiaal | 48" |
