TECMATE - CHARGER EXTENSION 15'O13 - 38070172
20,12incl. BTW
20,12incl. BTW

20,12incl. BTW
| Type | Acculader |
|---|---|
| Lengte kabel | 4,6 m |
| Rijstijl | UTV , Off-Road , ATV , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport , Sneeuw , Watervaartuig |
| Cable Length | 4,6 m (15 ft) |
| Type Voedingsaansluiting | SAE Stekker |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Volt | 12 V |
|---|---|
| Ampère | 5 A |
| Productnaam | Verlengsnoer |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Merk | TECMATE |
| Kabel Lengte Imperiaal | 15' |
