TECMATE - CHRGR Y-SPLIT NO FUSE O15 - 38070174
13,06incl. BTW
13,06incl. BTW

13,06incl. BTW
| Type | Acculader |
|---|---|
| Lengte kabel | 30 cm |
| Rijstijl | UTV , Off-Road , ATV , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport , Sneeuw , Watervaartuig |
| Cable Length | 30 cm (12") |
| Type Voedingsaansluiting | SAE Stekker |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Volt | 12 V |
| Voor Merk | Universeel |
|---|---|
| Model | OptiMaat |
| Productnaam | Y-Splitter |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Merk | TECMATE |
| Kabel Lengte Imperiaal | 12" |
