TECMATE - ADAPTER SAE CIG LIGHTR O6 - 38070175
17,10incl. BTW
17,10incl. BTW

17,10incl. BTW
| Type | Acculader |
|---|---|
| Lengte kabel | 508 mm |
| Rijstijl | Straat |
| Cable Length | 508 mm (20") |
| Type Voedingsaansluiting | Auto Aux Stroomcontact , SAE Stekker |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Volt | 12 V |
| Voor Merk | Universeel |
|---|---|
| Model | OptiMaat |
| Productnaam | Voedingsadapter |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Merk | TECMATE |
| Kabel Lengte Imperiaal | 20" |
