TECMATE - ADAPTER DIN CIG LIGHT O16 - 38070176
25,16incl. BTW
25,16incl. BTW

25,16incl. BTW
| Type | Batterij |
|---|---|
| Lengte kabel | 30 cm |
| Rijstijl | Straat |
| Cable Length | 30 cm (12") |
| Type Voedingsaansluiting | Auto Aux Stroomcontact , DIN Stekker |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Volt | 12 V |
| Voor Merk | Universeel |
|---|---|
| Model | OptiMaat |
| Productnaam | Voedingsadapter |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Merk | TECMATE |
| Kabel Lengte Imperiaal | 12" |
