TECMATE - CORD CONN SAE O1 20PK - 38070241
160,28incl. BTW
160,28incl. BTW

160,28incl. BTW
| Type | Batterij |
|---|---|
| Lengte kabel | 508 mm |
| Rijstijl | UTV , Off-Road , ATV , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport , Sneeuw , Watervaartuig |
| Cable Length | 508 mm (20") |
| Type Voedingsaansluiting | Oogconnector , SAE Stekker , Gefuseerd |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Volt | 12 V |
| Voor Merk | Universeel |
|---|---|
| Model | OptiMaat |
| Productnaam | Aansluitleiding |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | 20 Stuks |
| Merk | TECMATE |
| Kabel Lengte Imperiaal | 20" |
