TECMATE - CORD MV AGUSTA ADPT O57 - 38070243
16,08incl. BTW
16,08incl. BTW

16,08incl. BTW
| Type | Acculader |
|---|---|
| Lengte kabel | 152 mm |
| Rijstijl | Straat |
| Cable Length | 152 mm (6") |
| Type Voedingsaansluiting | SAE Stekker , OBD |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Volt | 12 V |
| Voor Merk | MV Augusta |
|---|---|
| Model | OptiMaat |
| Productnaam | Adapter |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Rood |
| Stuks | Elk |
| Merk | TECMATE |
| Kabel Lengte Imperiaal | 6' |
