TECMATE - CHARGER OPT LITHIUM 0.8A - 38070286
72,55incl. BTW
72,55incl. BTW

72,55incl. BTW
| Merk | TECMATE |
|---|---|
| Stuks | Elk |
| Productnaam | Acculader |
| Model | Optimate Lithium LFP 4S 0.8A |
| Ampère | 0,8 A |
|---|---|
| Volt | 12 V |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
