TECMATE - CORD EYE W/TEST LITHIUM - 38070319
23,15incl. BTW
23,15incl. BTW

23,15incl. BTW
| Type | Batterij , Lithium |
|---|---|
| Lengte kabel | 610 mm |
| Rijstijl | UTV , Off-Road , ATV , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport , Sneeuw , Watervaartuig |
| Cable Length | 610 mm (24") |
| Type Voedingsaansluiting | 1/4" Terminaloog , SAE Stekker , Gefuseerd |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Volt | 12 V |
| Voor Merk | Universeel |
|---|---|
| Model | Optimate Lithium |
| Productnaam | Monitor |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Merk | TECMATE |
| Kabel Lengte Imperiaal | 24" |
