TECMATE - CORD SAE EXT 15 HD O23 - 38070336
27,18incl. BTW
27,18incl. BTW

27,18incl. BTW
| Type | Acculader |
|---|---|
| Lengte kabel | 4,6 m |
| Rijstijl | UTV , Off-Road , ATV , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport , Sneeuw , Watervaartuig |
| Cable Length | 4,6 m (15 ft) |
| Type Voedingsaansluiting | SAE Stekker |
| Volt | 12 V |
| Ampère | 10 A |
| Voor Merk | Universeel |
|---|---|
| Model | OptiMaat |
| Productnaam | Verlengsnoer |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Merk | TECMATE |
| Kabel Lengte Imperiaal | 15' |
