ATV TRAILER GARDEN 300 S BLACK
530,-incl. BTW
530,-incl. BTW

530,-incl. BTW
Deze multifunctionele ATV-kieper / zitmaaier-aanhanger is ideaal voor gebruik in de tuin, op de boerderij, erven, buitenwerkplaatsen, het opruimen van paden en puin, de jacht en meer. De aanhanger kan worden gekoppeld aan een ATV, UTV of gazontractor voor het vervoeren van grind, hout, klei, puin en andere ladingen tot 300 kg. Dankzij de kiepconstructie kunt u de inhoud van de aanhanger eenvoudig lossen op de gewenste plek. De brede profielbanden zijn uitermate geschikt voor zachte ondergronden en beschadigen het oppervlak niet. De aanhanger is uitgerust met een standaard trekboom met een 2" (50 mm) koppeling.
| Merk | SHARK |
|---|---|
| Inhoud | 300 kg |
| Diepte | 76 cm |
| Gewicht | 58 kg |
| Breedte | 115 cm |
| Lengte | 180 cm (71") |
| Materiaal | Staal |
|---|---|
| Productnaam | Aanhanger |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Bandenmaat | 18x9.5-8 |
