BS BATTERY - BATTERY BS BTZ7S SLA - 21130618
71,81incl. BTW
71,81incl. BTW
De BS Battery BTZ7S SLA is een compacte high-performance accu voor sportmotoren die het YTZ7S formaat gebruiken. Fabriek gevuld en geladen, hoog startvermogen voor zijn formaat.

71,81incl. BTW
De BS Battery BTZ7S SLA vervangt het YTZ7S type en is de instapper van de BTZ high-performance serie. Met 6Ah is hij compact, maar dankzij het hogere CCA-vermogen levert hij meer startzekerheid dan een vergelijkbare BTX-accu — ideaal voor sportmotoren in de 400cc tot 600cc klasse.
De SLA-uitvoering is fabriek geactiveerd: gevuld, geladen en hermetisch gesloten. Geen onderhoud, geen lekkage. Lekvrij en te monteren in meerdere posities.
BS Battery levert 12 maanden fabrieksgarantie.
| Type | AGM Onderhoudsvrij |
|---|---|
| Positieve Terminal Locatie | Rechts Voor |
| Locatie Negatieve Pool | Linker Voor |
| Batterijchemie | Loodzuur |
| Batterijcapaciteit | 6 Ah |
| CCA/Ampère | 130 A |
| Zuur | Fabrieksgeactiveerd |
| Volt | 12 V |
| Hoogte | 105 mm (4-1/8") |
| Gewicht | 2,1 kg (4,6 lb) |
| Breedte | 70 mm (2-3/4") |
|---|---|
| Lengte | 11,3 cm (4-7/16") |
| Model | BTZ |
| Productnaam | Accu |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | BTZ7S |
| Merk | BS BATTERY |
| Maximale Laadsnelheid Batterij | 2,1 A |
