HEIDENAU - RIMSTRIP 50MM X 18 - 03500670
4,11incl. BTW
4,11incl. BTW

4,11incl. BTW
| Merk | HEIDENAU |
|---|---|
| Stuks | Elk |
| Productnaam | Velgbescherming |
| Materiaal | Rubber |
| Breedte | 50 mm (1,97") |
|---|---|
| Sectiebreedte | 50 mm (1,97") |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Velgstrip Breedte | 50 mm |
| Geschikt voor velgdiameter | 18 Inch |
