ITP - WHEEL MOMENTUM 15X7 4/156 5+2 - 02301313
194,11incl. BTW
194,11incl. BTW

194,11incl. BTW
| Merk | ITP |
|---|---|
| Laadcapaciteitsmetric | 544 kg |
| Rijstijl | UTV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Ladingcapaciteit | 544 kg (1200 lb) |
| Wiel Offset | 5+2 (+30 mm) |
| Boltpatroon | 4/156 |
| Velg Diameter | 15 |
| Velgbreedte | 7" |
| Basisafwerking | Glans |
| Model | Momentum |
|---|---|
| Grootte | 15x7 |
| Montagepositie | Voor/Achter |
| Materiaal | Aluminium |
| Productnaam | Wiel |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Glans , Gefreesd |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Laadcapaciteit imperiaal | 1200 lb |
