MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL - ROOF HONDA PIONEER500 MUD - 05211718
219,01incl. BTW
219,01incl. BTW

219,01incl. BTW
| Type | Eén Stuk |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Height Imperial | 7-1/2" |
| Metrische Hoogte | 19 cm |
| Imperiale Lengte | 47-1/4" |
| Lengtemaat | 120 cm |
| Hoogte | 19 cm (7-1/2") |
| Breedte Imperial | 3,1 |
| Breedte (Metrisch) | 79 cm |
| Breedte | 79 cm (31") |
| Lengte | 120 cm (47-1/4") |
|---|---|
| Materiaal | Polyethyleen |
| Productnaam | Dak |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Eén-delig |
| Merk | MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL |
| Rijstijl | UTV |
