MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - FF SPRING SET 38MM 3.8 - 04051164
113,85incl. BTW
113,85incl. BTW

113,85incl. BTW
| Type | Vork |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Buitendiameter | 1,50" |
| Buitendiameter Metrisch | 38,00 mm |
| Imperiale Lengte | 16,54" |
| Lengtemaat | 420,00 mm |
| Buitendiameter | 38,00 mm (1,50") |
|---|---|
| Lengte | 420,00 mm (16,54") |
| Productnaam | Veer |
| Stuks | Paar |
| Merk | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Veerconstante Imperial | 3.8 n/mm |
