MOTO-MASTER - BRAKE DISC FLAME REAR - 17110196
87,07incl. BTW
87,07incl. BTW

87,07incl. BTW
| Type | One Piece (Vast) |
|---|---|
| Afschroefpatroon | 4-Gat |
| Remoppervlak | Geboord |
| Dikte | 4 mm (5/32") |
| Buitendiameter | 240 mm (9-7/16") |
| Binnendiameter | 12,2 cm |
| Model | Vlam |
| Vorm | Contour |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Productnaam | Remschijf |
| Kleur/Afwerking | Zilver |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Stevige Bevestiging |
| Merk | MOTO-MASTER |
| Boutgatcirkel | 140,0 mm |
