MOTO-MASTER - BRAKE DISC HALO T-FLOATER FT - 17103715
340,34incl. BTW
340,34incl. BTW

340,34incl. BTW
| Type | Tweedelig (Zwevend) |
|---|---|
| Afschroefpatroon | 6 Gaten |
| Remoppervlak | Geboord |
| Buitendiameter | 320 mm (12-19/32'') |
| Binnendiameter | 102,2 mm (4,02") |
| Kenmerken | Standaard |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Aluminium , Roestvrij staal |
|---|---|
| Productnaam | Remschijf |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Roestvrij staal |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Volledig Zwevend |
| Merk | MOTO-MASTER |
| Boutgatcirkel | 120,0 mm |
