EPI - SPRING PRIMARY ORG - PATV2
43,69incl. BTW
43,69incl. BTW

43,69incl. BTW
| Type | Koppeling |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | UTV , ATV |
| Gemeten Lasten | 34 kg |
| Geïnstalleerde Lengte Meting | 64 mm |
| Gecomprimeerde Lengte Metric | 32 mm |
| Gecomprimeerde belasting imperial | 140 lb |
| Geïnstalleerde Lengte Imperiaal | 2.5" |
| Gecomprimeerde Lengte Imperiaal | 1,25" |
| Geïnstalleerde Lengte | 64 mm (2,5") |
| Gecomprimeerde Lading | 63,5 kg (140 lb) |
|---|---|
| Merk | EPI |
| Stijl | Primair (Aandrijving) |
| Stuks | Elk |
| Kleur/Afwerking | Oranje |
| Productnaam | Veer |
| Materiaal | Chroom Silicon |
| Gecomprimeerde Lengte | 32 mm (1,25") |
| Geïnstalleerde Last | 34 kg (75 lb) |
| Gecomprimeerde Laadmeter | 63,5 kg |
