EPI - SPRING SECONDARY EBS/BLU - PEBS2
43,69incl. BTW
43,69incl. BTW

43,69incl. BTW
| Type | Koppeling |
|---|---|
| Rijstijl | UTV , ATV |
| Gemeten Lasten | 33 kg |
| Geïnstalleerde Lengte Meting | 64 mm |
| Geïnstalleerde Belastingen Imperial | 73 lb |
| Gecomprimeerde Lengte Metric | 32 mm |
| Gecomprimeerde belasting imperial | 135 lb |
| Geïnstalleerde Lengte Imperiaal | 2.5" |
| Gecomprimeerde Lengte Imperiaal | 1,25" |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Geïnstalleerde Lengte | 64 mm (2,5") |
| Gecomprimeerde Lading | 61 kg (135 lb) |
|---|---|
| Merk | EPI |
| Stijl | Secundaire (Aangedreven) |
| Stuks | Elk |
| Kleur/Afwerking | Blauw |
| Productnaam | Veer |
| Materiaal | Chroom Silicon |
| Gecomprimeerde Lengte | 32 mm (1,25") |
| Geïnstalleerde Last | 33 kg (73 lb) |
| Gecomprimeerde Laadmeter | 61 kg |
