RENTHAL - RENTHAL FATBAR 603 REED TIT - R60301TT
151,69incl. BTW
151,69incl. BTW

151,69incl. BTW
| Merk | RENTHAL |
|---|---|
| Klembreedte | 100 Millimeter (4 Duim) |
| Metrische klemdiameter | 28,6 mm |
| Klemdiameter (Imperiaal) | 1-1/8" |
| Metrische Hoogte | 98 mm |
| Height Imperial | 3-7/8" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road |
| Metrische klembreedte | 100 mm |
| Stijging Metric | 74 mm |
| Rise Imperial | 2-15/16" |
| Pullback/Sweep-metric | 55 mm |
| Pullback/Sweep Imperial | 2-3/16" |
| Klemwijdte Imperial | 4" |
| Besturing Diameter Metric | 22 mm |
| Stuurdiameter Metrisch | 28,6 mm |
| Besturing Diameter Imperiaal | 7/8" |
| Bedieningsdiameter | 22 mm (7/8") |
| Stuurdiameter | 28,6 mm (1-1/8") |
|---|---|
| Stijl | Universeel |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zilver |
| Kleur/Afwerking | Geanodiseerd , Titaan |
| Productnaam | Stuur |
| Materiaal | 7010-T6 Aluminium |
| Kenmerken | Glad, Niet Geribbeld |
| Basisafwerking | Geanodiseerd |
| Breedte | 80 cm (31-1/2") |
| Breedte (Metrisch) | 80 cm |
| Breedte Imperial | 31-1/2" |
| Hoogte | 98 mm (3-7/8") |
| Stijging | 74 mm (2-15/16") |
| Type/Buiging | McGrath , Fatbar |
| Terugtrekking/Bogen | 55 mm (2-3/16") |
| Clamping Diameter | 28,6 mm (1-1/8") |
| Stuurdiameter Imperial | 1-1/8" |
