RENTHAL - RENTHAL FATBAR 609 RC HIGH TT - R60901TT
151,69incl. BTW
151,69incl. BTW

151,69incl. BTW
| Merk | RENTHAL |
|---|---|
| Klembreedte | 150 mm (5-7/8") |
| Metrische klemdiameter | 28,6 mm |
| Klemdiameter (Imperiaal) | 1-1/8" |
| Metrische Hoogte | 12 cm |
| Height Imperial | 4-3/4" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road |
| Metrische klembreedte | 150 mm |
| Stijging Metric | 77 mm |
| Rise Imperial | 3-1/32" |
| Pullback/Sweep-metric | 56 mm |
| Pullback/Sweep Imperial | 2-3/16" |
| Klemwijdte Imperial | 5-7/8" |
| Besturing Diameter Metric | 22 mm |
| Stuurdiameter Metrisch | 28,6 mm |
| Besturing Diameter Imperiaal | 7/8" |
| Bedieningsdiameter | 22 mm (7/8") |
| Stuurdiameter | 28,6 mm (1-1/8") |
|---|---|
| Stijl | Universeel |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zilver |
| Kleur/Afwerking | Geanodiseerd , Titaan |
| Productnaam | Stuur |
| Materiaal | 7010-T6 Aluminium |
| Kenmerken | Glad, Niet Geribbeld |
| Basisafwerking | Geanodiseerd |
| Breedte | 80,2 cm (31-9/16") |
| Breedte (Metrisch) | 80,2 cm |
| Breedte Imperial | 31-9/16" |
| Hoogte | 12 cm (4-3/4") |
| Stijging | 77 mm (3-1/32") |
| Type/Buiging | Hoog , RC , Fatbar |
| Terugtrekking/Bogen | 56 mm (2-3/16") |
| Clamping Diameter | 28,6 mm (1-1/8") |
| Stuurdiameter Imperial | 1-1/8" |
