RENTHAL - RENTHAL H'BAR QUAD SIL - R6771SI
95,75incl. BTW
95,75incl. BTW

95,75incl. BTW
| Merk | RENTHAL |
|---|---|
| Metrische klemdiameter | 22 mm |
| Klemdiameter (Imperiaal) | 7/8" |
| Metrische Hoogte | 123 mm |
| Height Imperial | 4-7/8" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | ATV |
| Metrische klembreedte | 120 mm |
| Stijging Metric | 11 cm |
| Rise Imperial | 4-1/4" |
| Pullback/Sweep-metric | 94 mm |
| Pullback/Sweep Imperial | 3-11/16" |
| Klemwijdte Imperial | 4-3/4" |
| Stuurdiameter Metrisch | 22 mm |
| Klembreedte | 120 mm (4,75") |
| Stuurdiameter | 22 mm (7/8") |
|---|---|
| Stuks | Elk |
| Kleur/Afwerking | Zilver |
| Productnaam | Stuur |
| Materiaal | Aluminium |
| Kenmerken | Inclusief pad |
| Breedte | 77,2 cm (30-3/8") |
| Breedte (Metrisch) | 77,2 cm |
| Breedte Imperial | 30-3/8" |
| Hoogte | 12,3 cm (4-7/8") |
| Stijging | 11 cm (4-1/4") |
| Type/Buiging | Quad Racer |
| Terugtrekking/Bogen | 94 mm (3-11/16") |
| Clamping Diameter | 22 mm (7/8") |
| Stuurdiameter Imperial | 7/8" |
