NGK SPARK PLUGS - SPARK PLUG NGK RACING - R6918B8
80,71incl. BTW
80,71incl. BTW

80,71incl. BTW
| Type | Weerstand |
|---|---|
| Type Middenelektrode | Fijne Draad |
| Elektrodetipmateriaal | Platina |
| Vorm Aardingselektrode | Standaard |
| Terminalconfiguratie | Solide Terminal |
| Midden Elektrode Uitsteeksel | Niet-geprojecteerd |
| Aardelektrode Configuratie | Enkel |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road |
| Metrische Zeskantmaat | 20,6 mm |
| Hexgrootte Imperial | 13/16" |
| Thread bereik metriek | 19,1 mm |
| Vonkgap Imperial | 0,025" |
| Metrische Vonkenafstand | 0,6 mm |
|---|---|
| Merk | NGK SPARK PLUGS |
| Stijl | Gouden Palladium |
| Stuks | Elk |
| Productnaam | Bougie |
| Model | R6918B-8 |
| Elektrische Weerstand | 5 kOhm |
| Inbusmaat | 20,6 mm (13/16") |
| Vonkafstand | 0,6 mm (0,025") |
| Warmteregime | 8 |
| Draadmaat | 14 mm |
| Draadbereik | 19,1 mm (3/4") |
| Draad Bereik Imperiaal | 3/4" |
