RENTHAL - RENTHAL 22MM 722 CR HIGH BLK - R7221BK
100,28incl. BTW
100,28incl. BTW

100,28incl. BTW
| Merk | RENTHAL |
|---|---|
| Metrische klemdiameter | 22 mm |
| Klemdiameter (Imperiaal) | 7/8" |
| Metrische Hoogte | 95 mm |
| Height Imperial | 3-3/4" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road |
| Metrische klembreedte | 125 mm |
| Stijging Metric | 67 mm |
| Rise Imperial | 2-5/8" |
| Pullback/Sweep-metric | 63 mm |
| Pullback/Sweep Imperial | 2-1/2" |
| Klemwijdte Imperial | 4-15/16" |
| Besturing Diameter Metric | 22 mm |
| Stuurdiameter Metrisch | 22 mm |
| Besturing Diameter Imperiaal | 7/8" |
| Stuurdiameter Imperial | 7/8" |
| Eind Stijging Meetwaarde | 95 mm |
| Klembreedte | 125 mm (4-15/16") |
| Bedieningsdiameter | 22 mm (7/8") |
| Stuurdiameter | 22 mm (7/8") |
|---|---|
| Stijl | Universeel |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zwart |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Glans |
| Productnaam | Stuur |
| Materiaal | Aluminium |
| Kenmerken | Inclusief pad , Geribbeld Koppelingsuiteinde , Dwarsbalk |
| Basisafwerking | Glans |
| Breedte | 80 cm (31-1/2") |
| Breedte (Metrisch) | 80 cm |
| Breedte Imperial | 31-1/2" |
| Hoogte | 95 mm (3-3/4") |
| Stijging | 67 mm (2-5/8") |
| Eindstijging | 95 mm (3-3/4") |
| Type/Buiging | Cr , Hoog , MX , Enduro , Motorfiets , Ricky Johnson |
| Terugtrekking/Bogen | 63 mm (2-1/2 Duim) |
| Clamping Diameter | 22 mm (7/8") |
| Eind Stijg Imperiaal | 3-3/4" |
