RENTHAL - RENTHAL FATBAR 745 ENDURO BLK - R74501BK
144,14incl. BTW
144,14incl. BTW

144,14incl. BTW
| Merk | RENTHAL |
|---|---|
| Klembreedte | 115 mm (4-1/2") |
| Metrische klemdiameter | 28,6 mm |
| Klemdiameter (Imperiaal) | 1-1/8" |
| Metrische Hoogte | 10,2 cm |
| Height Imperial | 4" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road |
| Metrische klembreedte | 115 mm |
| Stijging Metric | 68 mm |
| Rise Imperial | 2-11/16" |
| Pullback/Sweep-metric | 54 mm |
| Pullback/Sweep Imperial | 2-1/8" |
| Klemwijdte Imperial | 4-1/2" |
| Besturing Diameter Metric | 22 mm |
| Stuurdiameter Metrisch | 28,6 mm |
| Besturing Diameter Imperiaal | 7/8" |
| Bedieningsdiameter | 22 mm (7/8") |
| Stuurdiameter | 28,6 mm (1-1/8") |
|---|---|
| Stijl | Universeel |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zwart |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Geanodiseerd |
| Productnaam | Stuur |
| Materiaal | 7010-T6 Aluminium |
| Kenmerken | Glad, Niet Geribbeld |
| Basisafwerking | Geanodiseerd |
| Breedte | 78,1 cm (30-3/4") |
| Breedte (Metrisch) | 78,1 cm |
| Breedte Imperial | 30-3/4" |
| Hoogte | 10,2 mm (4 duim) |
| Stijging | 68 mm (2-11/16") |
| Type/Buiging | Fatbar , Enduro |
| Terugtrekking/Bogen | 54 mm (2-1/8") |
| Clamping Diameter | 28,6 mm (1-1/8") |
| Stuurdiameter Imperial | 1-1/8" |
