RENTHAL - RENTHAL FATBAR 745 ENDURO SIL - R74501TT
151,69incl. BTW
151,69incl. BTW

151,69incl. BTW
| Merk | RENTHAL |
|---|---|
| Besturing Diameter Metric | 22 mm |
| Onderzoek Waarde | Niveau 1 |
| Klemdiameter (Imperiaal) | 1-1/8" |
| Metrische klemdiameter | 28,6 mm |
| Bedieningsdiameter | 22 mm (7/8") |
|---|---|
| Clamping Diameter | 28,6 mm (1-1/8") |
| Productnaam | Stuur |
| Kleur/Afwerking | Titaan |
| Besturing Diameter Imperiaal | 7/8" |
