RENTHAL - RENTHAL 22MM 757 MINI HI SIL - R7572SI
95,75incl. BTW
95,75incl. BTW

95,75incl. BTW
| Merk | RENTHAL |
|---|---|
| Metrische klemdiameter | 22 mm |
| Klemdiameter (Imperiaal) | 7/8" |
| Metrische Hoogte | 13,2 cm |
| Height Imperial | 5-3/16" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road |
| Metrische klembreedte | 90 mm |
| Stijging Metric | 11,9 cm |
| Rise Imperial | 4-11/16" |
| Pullback/Sweep-metric | 61 mm |
| Pullback/Sweep Imperial | 2-1/2" |
| Klemwijdte Imperial | 3-9/16" |
| Besturing Diameter Metric | 22 mm |
| Stuurdiameter Metrisch | 22 mm |
| Besturing Diameter Imperiaal | 7/8" |
| Stuurdiameter Imperial | 7/8" |
| Eind Stijging Meetwaarde | 13,2 cm |
| Klembreedte | 90 mm (3-9/16") |
| Bedieningsdiameter | 22 mm (7/8") |
| Stuurdiameter | 22 mm (7/8") |
|---|---|
| Stijl | Universeel |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zilver |
| Kleur/Afwerking | Zilver , Glans |
| Productnaam | Stuur |
| Materiaal | Aluminium |
| Kenmerken | Inclusief pad , Geribbeld Koppelingsuiteinde , Dwarsbalk |
| Basisafwerking | Glans |
| Breedte | 80,2 cm (31-9/16") |
| Breedte (Metrisch) | 80,2 cm |
| Breedte Imperial | 31-9/16" |
| Hoogte | 13,2 cm (5-3/16") |
| Stijging | 11,9 cm (4-11/16") |
| Eindstijging | 13,2 cm (5-3/16") |
| Type/Buiging | Hoog , Mini , MX |
| Terugtrekking/Bogen | 61 mm (2-1/2") |
| Clamping Diameter | 22 mm (7/8") |
| Eind Stijg Imperiaal | 5-3/16" |
