RENTHAL - RENTHAL 22MM 784 MINI TANIUM - R78403TT
100,28incl. BTW
100,28incl. BTW

100,28incl. BTW
| Merk | RENTHAL |
|---|---|
| Klembreedte | 95 mm (3-3/4") |
| Klemdiameter (Imperiaal) | 7/8" |
| Metrische Hoogte | 11,9 cm |
| Height Imperial | 4-11/16" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road |
| Metrische klembreedte | 95 mm |
| Stijging Metric | 86 mm |
| Rise Imperial | 3-3/8" |
| Pullback/Sweep-metric | 41 mm |
| Pullback/Sweep Imperial | 1-5/8" |
| Klemwijdte Imperial | 3-3/4" |
| Besturing Diameter Metric | 22 mm |
| Stuurdiameter Metrisch | 22 mm |
| Besturing Diameter Imperiaal | 7/8" |
| Stuurdiameter Imperial | 7/8" |
| Eind Stijging Meetwaarde | 11,9 cm |
| Bedieningsdiameter | 22 mm (7/8") |
| Stuurdiameter | 22 mm (7/8") |
| Stijl | Universeel |
|---|---|
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zilver |
| Kleur/Afwerking | Glans , Titaan |
| Productnaam | Stuur |
| Materiaal | Aluminium |
| Kenmerken | Inclusief pad , Geribbeld Koppelingsuiteinde , Dwarsbalk |
| Basisafwerking | Glans |
| Breedte | 74,2 cm (29-1/4") |
| Breedte (Metrisch) | 74,2 cm |
| Breedte Imperial | 29-1/4" |
| Hoogte | 11,9 cm (4-11/16") |
| Stijging | 86 mm (3-3/8") |
| Eindstijging | 11,9 cm (4-11/16") |
| Type/Buiging | Mini , MX , RC |
| Terugtrekking/Bogen | 41 mm (1-5/8") |
| Clamping Diameter | 22 mm (7/8") |
| Eind Stijg Imperiaal | 4-11/16" |
