RENTHAL - RENTHAL 22MM VILLO 983 SLV - R98305SI
95,75incl. BTW
95,75incl. BTW

95,75incl. BTW
| Merk | RENTHAL |
|---|---|
| Metrische klemdiameter | 22 mm |
| Klemdiameter (Imperiaal) | 7/8" |
| Metrische Hoogte | 95 mm |
| Height Imperial | 3-3/4" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road |
| Metrische klembreedte | 140 mm |
| Stijging Metric | 58 mm |
| Rise Imperial | 2-9/32" |
| Pullback/Sweep-metric | 55 mm |
| Pullback/Sweep Imperial | 2-13/16" |
| Klemwijdte Imperial | 5-1/2" |
| Besturing Diameter Metric | 22 mm |
| Stuurdiameter Metrisch | 22 mm |
| Besturing Diameter Imperiaal | 7/8" |
| Stuurdiameter Imperial | 7/8" |
| Eind Stijging Meetwaarde | 95 mm |
| Klembreedte | 140 mm (5-1/2") |
| Bedieningsdiameter | 22 mm (7/8") |
| Stuurdiameter | 22 mm (7/8") |
|---|---|
| Stijl | Universeel |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zilver |
| Kleur/Afwerking | Zilver , Glans |
| Productnaam | Stuur |
| Materiaal | Aluminium |
| Kenmerken | Inclusief pad , Geribbeld Koppelingsuiteinde , Dwarsbalk |
| Basisafwerking | Glans |
| Breedte | 80,8 cm (31-13/16") |
| Breedte (Metrisch) | 80,8 cm |
| Breedte Imperial | 31-13/16" |
| Hoogte | 95 mm (3-3/4") |
| Stijging | 58 mm (2-9/32") |
| Eindstijging | 95 mm (3-3/4") |
| Type/Buiging | MX , Villopoto/Stewart , Enduro , Motorfiets |
| Terugtrekking/Bogen | 55 mm (2-3/16") |
| Clamping Diameter | 22 mm (7/8") |
| Eind Stijg Imperiaal | 3-3/4" |
