RENTHAL - RENTHAL TWINWALL 996 TIT - R9961HA
204,61incl. BTW
204,61incl. BTW

204,61incl. BTW
| Merk | RENTHAL |
|---|---|
| Metrische klemdiameter | 28,6 mm |
| Klemdiameter (Imperiaal) | 1-1/8" |
| Metrische Hoogte | 93 mm |
| Height Imperial | 3-3/8" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road , ATV |
| Metrische klembreedte | 130 mm |
| Stijging Metric | 53 mm |
| Rise Imperial | 2-3/32" |
| Pullback/Sweep-metric | 49 mm |
| Pullback/Sweep Imperial | 1-15/16" |
| Klemwijdte Imperial | 5-1/8" |
| Besturing Diameter Metric | 22 mm |
| Stuurdiameter Metrisch | 28,6 mm |
| Besturing Diameter Imperiaal | 7/8" |
| Stuurdiameter Imperial | 1-1/8" |
| Eind Stijging Meetwaarde | 50,8 mm |
| Klembreedte | 130 mm (5-1/8") |
| Bedieningsdiameter | 22 mm (7/8") |
| Stuurdiameter | 28,6 mm (1-1/8") |
|---|---|
| Stijl | Universeel |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zilver |
| Kleur/Afwerking | Geanodiseerd , Titaan |
| Productnaam | Stuur |
| Materiaal | 7010-T6 Aluminium |
| Kenmerken | Inclusief pad , Geribbeld Koppelingsuiteinde , Dwarsbalk |
| Basisafwerking | Geanodiseerd |
| Breedte | 81,1 cm (32") |
| Breedte (Metrisch) | 81,1 cm |
| Breedte Imperial | 32" |
| Hoogte | 93 mm (3-3/8") |
| Stijging | 53 mm (2-3/32") |
| Eindstijging | 50,8 mm (2") |
| Type/Buiging | Dubbelwandig , Villopoto/Stewart |
| Terugtrekking/Bogen | 49 mm (1-15/16") |
| Clamping Diameter | 28,6 mm (1-1/8") |
| Eind Stijg Imperiaal | 2" |
