K & N - AIR FIL CLAMP-ON 43MM - RC107
83,99incl. BTW
83,99incl. BTW

83,99incl. BTW
| Merk | K & N |
|---|---|
| Filter Hoogte Meter | 70,00 mm |
| Flenspositie | Gecentreerd |
| Rijstijl | UTV , Off-Road , ATV , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Binnendiameter | 43,00 mm |
| Binnendiameter Metrisch | 1-11/16" |
| Filterhoogte | 70,00 mm (2,75") |
| Filtervorm | Rond , Taps toelopend |
| Binnendiameter | 43,00 mm (1-11/16") |
| Kenmerken | Wasbaar |
|---|---|
| Model | Universeel |
| Filtermedia Materiaal | Katoenen gaas |
| Productnaam | Luchtfilter |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Rood |
| Basiskleur | Rood |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Klemmontage |
| Filter Hoogte Imperiaal | 2.75" |
