DP BRAKES - BRAKE PAD RDP HON FRT - RDP127
39,83incl. BTW
39,83incl. BTW

39,83incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Gewicht | 254 g (8,96 oz.) Netto Gewicht |
| Gewichtsmaatstaf | 254 Gram |
| Gewicht Imperiaal | 8,96 oz. |
| Lengtemaat | 74,8 mm |
| Imperiale Lengte | 2-15/16"" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Straat |
| Thickness Metric | 7,5 mm |
| Breedte Imperial | 2-11/64" |
| Breedte (Metrisch) | 55,3 mm |
| Dikte | 7,5 mm (19/64") |
|---|---|
| Merk | DP BRAKES |
| Stijl | RDP Racing |
| Stuks | Set van 2 |
| Productnaam | Remblok |
| Materiaal | Koperlegering |
| Montagepositie | Voor |
| Lengte | 74,8 mm (2-15/16") |
| Breedte | 55,3 mm (2-11/64") |
| Thickness Imperial | 19/64" |
