DP BRAKES - BRAKE PAD RDP JAY/SUZ/KAW FRT - RDP216
39,83incl. BTW
39,83incl. BTW

39,83incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Gewicht | 281 g (9,92 oz.) Netto Gewicht |
| Gewichtsmaatstaf | 281 Gram |
| Gewicht Imperiaal | 9,92 oz. |
| Lengtemaat | 89,7 mm |
| Imperiale Lengte | 3-17/32" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Straat |
| Thickness Metric | 8,1 mm |
| Breedte Imperial | 2-1/16" |
| Breedte (Metrisch) | 52 mm |
| Dikte | 8,1 mm (5/16") |
|---|---|
| Merk | DP BRAKES |
| Stijl | RDP Racing |
| Stuks | Set van 2 |
| Productnaam | Remblok |
| Materiaal | Koperlegering |
| Montagepositie | Voor |
| Lengte | 89,7 mm (3-17/32") |
| Breedte | 52 mm (2-1/16") |
| Thickness Imperial | 5/16" |
