DP BRAKES - BRAKE PAD RDP KAW ST FRT - RDP922
39,83incl. BTW
39,83incl. BTW

39,83incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Thickness Metric | 7,5 mm |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 2-47/64" |
| Lengtemaat | 69,5 mm |
| Breedte Imperial | 1-15/16" |
| Breedte (Metrisch) | 49,5 mm |
| Dikte | 7,5 mm (19/64") |
| Breedte | 49,5 mm (1-15/16") |
|---|---|
| Lengte | 69,5 mm (2-47/64") |
| Montagepositie | Voor |
| Materiaal | Koperlegering |
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set van 2 |
| Stijl | RDP Racing |
| Merk | DP BRAKES |
| Thickness Imperial | 19/64" |
