SBS - BRAKE PAD SINT RACE - 17213279
151,60incl. BTW
151,60incl. BTW

151,60incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Thickness Metric | 7,5 mm |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Imperiale Lengte | 1-3/8" |
| Lengtemaat | 34,9 mm |
| Breedte Imperial | 1-19/32" |
| Dikte | 7,5 mm (19/64") |
| Breedte | 40,5 mm (1-19/32") |
|---|---|
| Lengte | 34,9 mm (1-3/8 inch) |
| Montagepositie | Voor |
| Materiaal | Gesinterd Metaal |
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set |
| Stijl | Straat , Spoor |
| Merk | SBS |
| Thickness Imperial | 19/64" |
