DP BRAKES - BRAKE PAD SDP HON/CAG FRT - SDP116HH
34,17incl. BTW
34,17incl. BTW

34,17incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Gewicht | 281 g (9,92 oz.) Netto Gewicht |
| Gewichtsmaatstaf | 281 Gram |
| Gewicht Imperiaal | 9,92 oz. |
| Lengtemaat | 88,1 mm |
| Imperiale Lengte | 3-15/32" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Straat |
| Thickness Metric | 9,8 mm |
| Breedte Imperial | 1-13/16" |
| Dikte | 9,8 mm (25/64") |
|---|---|
| Merk | DP BRAKES |
| Stijl | SDP Sport HH+ |
| Stuks | Set van 2 |
| Productnaam | Remblok |
| Materiaal | Koperlegering |
| Montagepositie | Voor |
| Lengte | 88,1 mm (3-15/32") |
| Breedte | 46 mm (1-13/16") |
| Thickness Imperial | 25/64" |
