DP BRAKES - BRAKE PAD SDP HON FRT - SDP117HH
34,17incl. BTW
34,17incl. BTW

34,17incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Gewicht | 227 g (8 oz.) Nettogewicht. |
| Gewichtsmaatstaf | 227 Gram |
| Gewicht Imperiaal | 8 Ons. |
| Lengtemaat | 102 mm |
| Imperiale Lengte | 4-1/64" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road , Straat |
| Thickness Metric | 8,2 mm |
| Breedte Imperial | 1-1/2" |
| Breedte (Metrisch) | 39 mm |
| Dikte | 8,2 mm (21/64") |
|---|---|
| Merk | DP BRAKES |
| Stijl | SDP Sport HH+ |
| Stuks | Set van 2 |
| Productnaam | Remblok |
| Materiaal | Koperlegering |
| Montagepositie | Voor |
| Lengte | 102 mm (4-1/64") |
| Breedte | 39 mm (1-1/2") |
| Thickness Imperial | 21/64" |
