DP BRAKES - BRAKE PAD SDP HON FRT - SDP128HH
34,17incl. BTW
34,17incl. BTW

34,17incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Thickness Metric | 8,3 mm |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 4-17/32" |
| Lengtemaat | 115 mm |
| Breedte Imperial | 1-37/64" |
| Breedte (Metrisch) | 40,3 mm |
| Breedte | 40,3 mm (1-37/64") |
| Lengte | 115 mm (4-17/32") |
|---|---|
| Montagepositie | Voor |
| Materiaal | Koperlegering |
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set van 2 |
| Stijl | SDP Sport HH+ |
| Merk | DP BRAKES |
| Thickness Imperial | 21/64" |
