DP BRAKES - BRAKE PAD SDP MX/ST ALL F/R - SDP310MX
30,82incl. BTW
30,82incl. BTW

30,82incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Gewicht | 196 g (6,88 oz.) Netto Gewicht. |
| Gewichtsmaatstaf | 196 g |
| Gewicht Imperiaal | 6,88 Oz. |
| Lengtemaat | 85 mm , 55,8 mm |
| Imperiale Lengte | 3-11/32" , 2-13/64" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road , ATV , Straat |
| Thickness Metric | 7,7 mm , 10,2 mm |
| Breedte Imperial | 1-11/16 In , 1-29/64" |
| Breedte (Metrisch) | 43 mm , 37 mm |
| Dikte | 10,2 mm (13/32") , 7,7 mm (19/64") |
|---|---|
| Merk | DP BRAKES |
| Stijl | SDP Pro-MX |
| Stuks | Set |
| Productnaam | Remblok |
| Materiaal | Koperlegering |
| Montagepositie | Achter , Voor |
| Lengte | 85 mm (3-11/32") , 55,8 mm (2-13/64") |
| Breedte | 43 mm (1-11/16") , 37 mm (1-29/64") |
| Thickness Imperial | 19/64" , 13/32" |
