DP BRAKES - BRAKE PAD SDP YAM FRT - SDP404HH
34,17incl. BTW
34,17incl. BTW

34,17incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Gewicht | 254 g (8,96 oz.) Netto Gewicht |
| Gewichtsmaatstaf | 254 Gram |
| Gewicht Imperiaal | 8,96 oz. |
| Lengtemaat | 63,8 mm |
| Imperiale Lengte | 2 - 12 |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Straat |
| Thickness Metric | 8,7 mm |
| Breedte Imperial | 2-3/16" |
| Breedte (Metrisch) | 55 mm |
| Dikte | 8,7 mm (11/32") |
|---|---|
| Merk | DP BRAKES |
| Stijl | SDP Sport HH+ |
| Stuks | Set van 2 |
| Productnaam | Remblok |
| Materiaal | Koperlegering |
| Montagepositie | Voor |
| Lengte | 63,8 mm (2-1/2") |
| Breedte | 55 mm (2-3/16") |
| Thickness Imperial | 11/32" |
